bimber jak pozbyc sie zapachu

bimber jak pozbyc sie zapachu

Znać Lingo – Wspólna uliczne Warunki dla narkotyków

Chwast, garnek, bennies, skały, śnieg, worek bilon … z zażywaniem narkotyków i nadużywania pochodzi dużą słownictwo slangowe znanych przede wszystkim do dealerów i uzależnionych. Zainteresowane rodzic lub bliskiej osoby może być w pierwszej chwili zaskoczony usłyszeć taki kod pochodzących od dzieci, małżonków, lub przyjaciół, aw konsekwencji może to zająć trochę czasu, aby uświadomić sobie, leki są nadużywane.http://fcx.pl/sprzet/

To jest celem każdego tkaniny odzieżowe uznanego narkotyków i alkoholu centrum rehabilitacji, aby pomóc rodzinom i bliskim osób uzależnionych od łamania kodów i szukać pomocy dla swoich bliskich, że każdy może być w stanie mówić tym samym językiem – jeden z trzeźwości i dobrego zdrowia. Mając to na uwadze, że ważne jest dla bliskich, aby zdawać sobie sprawę z warunków powszechnie stosowanych dla ulicznych nielegalnych narkotyków. Niektóre z nich mogą być już dobrze znany ze względu na nasycenie w kulturze popularnej, podczas gdy inne są bardziej niejasne.

Ludzie, którzy podejrzewają najbliższymi nadużywania narkotyków mogą chcieć mieć świadomość pewnych słów wpełza ich słownictwa:

Amfetaminy – Bennies, Pixies, prędkość, butelki, ciasteczka, korby, futbolowe, cholewki

Kokaina – śnieg, cios, cukier, Snort, piętrowe, słodycze, koks, charlie

Zgryzienia – rock, baseball, grad, gniazda Apple, Black Rock, gumy balonowej, kamyczki

Heroina – Koń, zadatki, śmieci, wynik, brązowy cukier, Mr. Brownstone, czapki, brud

Wziewne – Huff, kick, pęd, Ames, gaz księżyca, poppers, spray

LSD – Kwas, Purple Haze, Lucy, plamki, zamglenie, cukier

Marihuana – garnek, chwastów, trawy, ganja, tępe, Pączek, Hooch

PCP – pył anioł, Kryształ trawy, kurz, sok, mgła

Nieważne, jak to powiedzieć, narkomania może mieć trwały wpływ na własne zdrowie fizyczne i psychiczne oraz finansów na gorsze. Jeśli podejrzewasz kogoś bliskiego o nadużywanie narkotyków, teraz jest czas, aby uzyskać pomoc i umieścić swoje życie na właściwe tory. Proszę skontaktować się z lekarzem lub doradcą i zacząć na drodze do rehabilitacji i leczenia.

Stephanie Loebs jest dyrektorem wykonawczym w Williamsburgu Place, jednej z najlepszych klinik rehabilitacyjnych narkotyków w kraju. Williamsburg Place pomaga tym, którzy cierpią z powodu leku i / lub uzależnienia od alkoholu, a specjalizuje się w trosce o pracowników służby zdrowia. Od ponad dwudziestu lat Williamsburg miejsce i jego wspólne centrum rehabilitacji, William J. Farley Center, pomogły tysiące ludzi z różnych środowisk odebrać swoje życie i pokonać uzależnień.

Artykuł dzięki: