bimber jak pozbyc sie zapachu

bimber jak pozbyc sie zapachu

Znać Lingo - Wspólna uliczne Warunki dla narkotyków

Chwast, garnek, bennies, skały, śnieg, worek bilon ... z zażywaniem narkotyków i nadużywania pochodzi dużą słownictwo slangowe znanych przede wszystkim do dealerów i uzależnionych. Zainteresowane rodzic lub bliskiej osoby może być w pierwszej chwili zaskoczony usłyszeć taki kod pochodzących od dzieci, małżonków, lub przyjaciół, aw konsekwencji może to zająć trochę czasu, aby uświadomić sobie, leki są nadużywane.koncentrator tlenu wynajem

To jest celem każdego uznanego narkotyków i alkoholu centrum rehabilitacji, aby pomóc rodzinom i bliskim osób uzależnionych od łamania kodów i szukać pomocy dla swoich bliskich, że każdy może być w stanie mówić tym samym językiem - jeden z trzeźwości i dobrego zdrowia. Mając to na uwadze, że ważne jest dla bliskich, aby zdawać sobie sprawę z warunków powszechnie stosowanych dla ulicznych nielegalnych narkotyków. Niektóre z nich mogą być już dobrze znany ze względu na nasycenie w kulturze popularnej, podczas gdy inne są bardziej niejasne.

Ludzie, którzy podejrzewają najbliższymi nadużywania narkotyków mogą chcieć mieć świadomość pewnych słów wpełza ich słownictwa:

Amfetaminy - Bennies, Pixies, prędkość, butelki, ciasteczka, korby, futbolowe, cholewki

Kokaina - śnieg, cios, cukier, Snort, piętrowe, słodycze, koks, charlie

Zgryzienia - rock, baseball, grad, gniazda Apple, Black Rock, gumy balonowej, kamyczki

Heroina - Koń, zadatki, śmieci, wynik, brązowy cukier, Mr. Brownstone, czapki, brud

Wziewne - Huff, kick, pęd, Ames, gaz księżyca, poppers, spray

LSD - Kwas, Purple Haze, Lucy, plamki, zamglenie, cukier

Marihuana - garnek, chwastów, trawy, ganja, tępe, Pączek, Hooch

PCP - pył anioł, Kryształ trawy, kurz, sok, mgła

Nieważne, jak to powiedzieć, narkomania może mieć trwały wpływ na własne zdrowie fizyczne i psychiczne oraz finansów na gorsze. Jeśli podejrzewasz kogoś bliskiego o nadużywanie narkotyków, teraz jest czas, aby uzyskać pomoc i umieścić swoje życie na właściwe tory. Proszę skontaktować się z lekarzem lub doradcą i zacząć na drodze do rehabilitacji i leczenia.

Stephanie Loebs jest dyrektorem wykonawczym w Williamsburgu Place, jednej z najlepszych klinik rehabilitacyjnych narkotyków w kraju. Williamsburg Place pomaga tym, którzy cierpią z powodu leku i / lub uzależnienia od alkoholu, a specjalizuje się w trosce o pracowników służby zdrowia. Od ponad dwudziestu lat Williamsburg miejsce i jego wspólne centrum rehabilitacji, William J. Farley Center, pomogły tysiące ludzi z różnych środowisk odebrać swoje życie i pokonać uzależnień.

Artykuł dzięki: