jak dobrac bimber miodem i cytryna

jak dobrac bimber miodem i cytryna Można być znacznie powyżej idealnej masy ciała i nie ubierać frumpy. Frumpy może być wygodne, ale wygląda bałagan … i lodowata. Zaufaj mi, twój partner nie docenić to spojrzenie.

Szkoła marm Factor. Dressing starsze niż jesteś: AKA wygląd szkoły marm nie jest sexy. Czemu zadowalać boxy Pantsuits kiedy mają tak wiele kobiecego cia, i opcje dostępne w rozsądnej cenie. I nie więcej bawełny, boxy golfy. Chyba trzeba pokryć Hickey (które nie są odpowiednie w każdym wieku), golfy bawełniane pojawiają się duszno i ??przestarzały. Golfy w miękkich materiałów, takich jak kaszmir, jednak zawsze są przyjemne. Osłona szyi jest także o wiele mniej poważne spojrzenie opcja, że ??zdarza mi się kochać. Oooh, szaliki too!

Dla przypomnienia, noszę zarówno obcisłe dżinsy i maxi sukienki. Noszę mała czarna perły i spodnie moro bezrękawniki. Noszę golfy (na nartach). I zakupy w Saks i co 21. Na zawsze mogę złamać zasady mody Rachel Zoe, ale mnie to nie obchodzi, że nie łamią moje. I Mężulek lubi mój styl.

Mówi mi często, że kocha tak, jak ubierać. Uwielbia, że ??nie afiszować moje ciało. Uwielbia, że ??noszę bieliznę dla niego tylko … nie na noc na mieście. Uwielbia, że ??mogę nosić obcasy. Uwielbia, że ??noszę makijażu. A on kocha ją, gdy nie czuję się, jakbym musiał.

Praca domowa na dzisiaj: Zapytaj swojego faceta, co myśli jest najseksowniejsza na ciebie. Następnie nosić go na niego. Zapytaj go, co myśli nie jest sexy … potem się go pozbyć. Jeśli już wiesz, proszę podzielić się z resztą z nas.

Rachel M. Hills

Wiemy, że życie ma każdy z nas w dół naszych drogach z szalonych, niespodziewanych zwrotów witamina c liposomalna – piękne, zabawne, bolesne, pięknymi, zachęcając, lub po prostu zadziwiające. Nie zawsze wiem, co jest za zakrętem … tylko, że pochyla. Ten blog jest o związkach, wyborów, błędy i dokonań – Chodzi o życie …ze wszystkimi jego wzlotów i upadków.

Artykuł dzięki: