jak dobrac bimber miodem i cytryna

jak dobrac bimber miodem i cytryna Można być znacznie powyżej idealnej masy ciała i nie ubierać frumpy. Frumpy może być wygodne, ale wygląda bałagan ... i lodowata. Zaufaj mi, twój partner nie docenić to spojrzenie.

Szkoła marm Factor. Dressing starsze niż jesteś: AKA wygląd szkoły marm nie jest sexy. Czemu zadowalać boxy Pantsuits kiedy mają tak wiele kobiecego cia, i opcje dostępne w rozsądnej cenie. I nie więcej bawełny, boxy golfy. Chyba trzeba pokryć Hickey (które nie są odpowiednie w każdym wieku), golfy bawełniane pojawiają się duszno i ??przestarzały. Golfy w miękkich materiałów, takich jak kaszmir, jednak zawsze są przyjemne. Osłona szyi jest także o wiele mniej poważne spojrzenie opcja, że ??zdarza mi się kochać. Oooh, szaliki too!

Dla przypomnienia, noszę zarówno obcisłe dżinsy i maxi sukienki. Noszę mała czarna perły i spodnie moro bezrękawniki. Noszę golfy (na nartach). I zakupy w Saks i co 21. Na zawsze mogę złamać zasady mody Rachel Zoe, ale mnie to nie obchodzi, że nie łamią moje. I Mężulek lubi mój styl.

Mówi mi często, że kocha tak, jak ubierać. Uwielbia, że ??nie afiszować moje ciało. Uwielbia, że ??noszę bieliznę dla niego tylko ... nie na noc na mieście. Uwielbia, że ??mogę nosić obcasy. Uwielbia, że ??noszę makijażu. A on kocha ją, gdy nie czuję się, jakbym musiał.

Praca domowa na dzisiaj: Zapytaj swojego faceta, co myśli jest najseksowniejsza na ciebie. Następnie nosić go na niego. Zapytaj go, co myśli nie jest sexy ... potem się go pozbyć. Jeśli już wiesz, proszę podzielić się z resztą z nas.

Rachel M. Hills

Wiemy, że życie ma każdy z nas w dół naszych drogach z szalonych, niespodziewanych zwrotów - piękne, zabawne, bolesne, pięknymi, zachęcając, lub po prostu zadziwiające. Nie zawsze wiem, co jest za zakrętem ... tylko, że pochyla. Ten blog jest o związkach, wyborów, błędy i dokonań - Chodzi o życie ...ze wszystkimi jego wzlotów i upadków.

Artykuł dzięki: https://solarinnova.pl/fotowoltaika-dla-rolnictwa/