jak zrobic bimber domowym sposobem

jak zrobic bimber domowym sposobem

Dzień Pamięci i Co znajduje się na chińskim Wojskowego Kanału

Podczas wojny w Wietnamie doszło do kadry reporterów telewizyjnych i dziennikarza, który zostały przyłączone do spółki Plutonu lub Squad. Te reporterzy filmowane, wywiady, a często te same znosił trudy życia w gęstych dżunglach Wietnamu żołnierzy były filmowania.

W połowie 1960 roku ponad 90 procent gospodarstw domowych w Stanach Zjednoczonych miał telewizory i ten stał się medium, przez które Ameryka każdej nocy obejrzeniu realia wojny z dnia na dzień. Ta noc nocą stałą dietę KIA (zabity w działaniu), MIA (Missing in Action), a rannych w końcu okazało się, że najbardziej konserwatywnych-war hawk do protestującego peacenik, a więc przyniósł ostateczny kres wojny.

jak zrobic bimber domowym sposobem

Podczas konfliktu irackiego pod dziennikarzami prezydent George W. Bush zostały osadzone w jednostkach wojskowych, rzekomo, dla własnego bezpieczeństwa; ale w rzeczywistości było to nie tak kryptoreklama program do kontrolowania zakresu i przepływ wiadomości. Nie będzie powtórki z Wietnamu nocnej liczba ofiar klęski.

Amerykańska opinia publiczna nigdy nie zobaczył zakrwawione lub martwych żołnierzy. Administracja Busha nawet zabronił filmowanie metalowych trumien flagi pokryte zwalnianego w state-bocznych baz lotniczych. Jeśli strzał z IED (improwizowane urządzenie wybuchowe) eksploduje w pobliżu żołnierz został złapany na filmie zatoka edycji cenzurowane taki obraz do tego stopnia, że ??nigdy nie wiadomo, czy żołnierz przeżył wybuch, czy nie. Nie byłoby obrazy żołnierza z Zippo podpalając do Hooch, jak to miało miejsce w Wietnamie. Ta wojna nie zamierzał zostać utracone z powodu złej prasy.

Jest montaż wideo, który można oglądać na YouTube pod hasłem "Sniper Iraku." Wspominam ten film, ponieważ podczas wizyty w Chinach I dostrojony do CCTV (China Central TV czasami jako komunistycznej chińskiej TV) Military Channel.
Artykuł dzięki: uchwyt spawalniczy