jak gotowac bimber w szybkowarze

jak gotowac bimber w szybkowarze

Jaki jest najbardziej zdrowe Rybka przewodnik

Tylko to, co jest najbardziej zdrowe ryby? Moja odpowiedź na to pytanie musiałaby być Hoki, ryby, które znajdują się w dziewiczych wodach tuż przy południowym wybrzeżu Nowej Zelandii.

Jaki jest najbardziej zdrowe ryby?

Tamtejsi wody są fajne, głębokie i jednym z najczystszych na świecie (o ile nie najczystsze).avon rejestracja Jest to spowodowane brakiem odpadami przemysłowymi składowane w innych wodach.

Więc dlaczego jest Hoki tak dobrze? Bo to jest złowione w wodach chłodnych i głębokie, i to, gdzie zazwyczaj przebywają plankton.

Plankton są źródłem kwasów tłuszczowych omega 3, które ryby rozwijać dalej i tak obfite dostawy planktonu oznacza bogate źródło kwasów tłuszczowych omega-3 dla Hoki. Są naturalnie bogaty w DHA i EPA.

Jest też inny powód Hoki jest dobra. Niedawno naukowcy odkryli, że jeśli mieszać olej z tuńczyka i Hoki razem w jednej kapsułce, ma niesamowite efekty.

Zasadniczo właściwości przeciwzapalne połączonych olejów dwa i pół razy większą niż zwykłe oleje rybne. To prawie jak super omega 3.

Inne tłuste ryby bogate w kwasy omega 3 są tuńczyk, łosoś, makrela, pstrąg i halibuta. Jednakże, nie pochodzą z tak czystych wód jak Hoki.

Oznacza to, że są one bardziej prawdopodobne, aby zawierały szkodliwe substancje takie jak ołów, rtęć i PCB. Hoki pomimo czystości jej wodą nadal zawiera zanieczyszczenia, ale będzie mniejsza.

Oznacza to, że gdy są one poddawane destylacji molekularnej (proces oczyszczania) będą znacznie czystsze od większości ryb, jak również. Ale bez względu na to, jakie ryby użyć olej uzyskiwany z nim zawsze musi być oczyszczony, aby być bezpieczne.

Więc teraz nie trzeba już zapytać, "co jest najbardziej zdrowe ryby?" Hoki są przez pory, healthiest zarówno pod względem bezpieczeństwa i skuteczności.

Twój następny krok? Szukaj suplement, który zawiera ropę.

Artykuł dzięki: