jak zrobic dobry bimber forum

jak zrobic dobry bimber forum

Można iść po pracy, ale to było pełne. To znaczy, że potrzebna jest siłownia łatwo 3-4x tak duża, aby obsłużyć wszystkich żołnierzy i wykonawców na miejscu. Można iść wcześnie rano, przed pracą, ale to oznaczało wstawanie i siłowni od 4: 30-5: 00. Po nocy mało snu, że * nie * brzmi jak dobry pomysł. Można przejść w ciągu dnia lub wczesnym wieczorem ... jeśli twój szef pozwala przejść ... ale potem trzeba wrócić do pracy jeszcze przez kilka godzin, aby nadrobić czas, co oznacza , że ??nie wysiąść pracy do 9:00 pm w najwcześniej.

Nie wiem jak wy, ale myślę, że wszystkie te pomysły ssać.

Więc co robić?

jak zrobic dobry bimber forum

Cóż, skończyło się na pozyskiwaniu kilka DB dla mojego Hooch (mały trailer jednoosobowa Byłam w). Para 50-tych i 60-funtowe. Miałem mniej więcej takie kwadrat 8-metrową trenować. I postanowiłem się moje treningi odbywa się na przerwy na lunch, co znaczy, że musiał chodzić z mojego biura do mojego Hooch (około 4-5 minut), zmienić ubranie, praca na zewnątrz, prysznic, znów przebrać i iść z powrotem do mojego Hooch, wszystko w mniej niż godzinę (albo dostać dinged podejmowania zbyt wiele czasu i muszą pozostać późno, żeby to nadrobić). Oznaczało to 20-25 minut ćwiczeń, topy.

Miałem też zaprojektować program, który był dość elastyczny. Jeśli mam mało snu przez kilka dni z rzędu, lub miał zostać do późna w pracy lub po prostu zmęczony / zużyte od zwykłej codzienności (który będzie cię po oh powiedzmy, 2-3 miesięcy, nie mając dzień wolny), potrzebowałem, aby móc wziąć dzień lub trzy beze całkowicie broić całe moje zaprogramować. Muszę być w stanie przyjść z powrotem do mojego programu i odebrać gdzie skończyłem.

Nie wspominając już, że chcę, aby utrzymać swoją siłę, wytrzymałość na pracę, nadal budować zdolność do pracy, a nawet umieścić na małej wielkości ramienia gdybym mógł (więc jestem trochę próżno ...
Artykuł dzięki: