jaka pedzic bimber temperatura

jaka pedzic bimber temperatura

Błagała o Dawida, aby oszczędzić jej domowników rozlewu krwi. Ponadto Abigail mówił proroczo do Dawida i radził mu.

David był pod takim wrażeniem Abigail, koncentrator tlenowy że postanowił nie bronić przed Nabalowa i jego rodziny. W wersecie 32, Dawid wychwalał Boga za wysłanie Abigail do niego! Był wdzięczny, że przez nią interweniować zatrzymała Dawida z mszcząc się, zamiast pozwolić mu Bóg pomści. W wersecie 34 mówi David, który Abigail nie interweniował, bez męskiej będzie już pozostało przy życiu w gospodarstwie domowym Nabalowe. Dawid wziął uwagę na słowa Abigail rady. Dziesięć dni później, Nabal pada martwy z przyczyn naturalnych. Nie trzeba dodawać, David kończy się małżeństwo z mądrą i piękną Abigail! Co za niesamowite historia jak kobieta ryzykował swoje życie dla innych, szybko rozwiązać dramatyczną sytuację, i był używany przez Boga, aby służyć przyszłego króla Izraela.

Wszyscy znamy historię Estery (Księga Estery). Podobnie jak Abigail, Esther ryzykowali swoje życie, aby oszczędzić życie innych. Esther zbliżyła się do króla i męża w sposób, który powinien dotarłeś ją zabił. Wszyscy wiemy, że słynny werset, w którym Esther powiedział: "Jeśli zginę, zginę (Estery 4:16). Jednak ufała, że ??Bóg ją chronić, bo szło o interwencję do swego ludu, aby oszczędzić im ginie. Dobrze Bóg ją chronić, król słuchał jej zarzutu, a ona i jej lud zostały oszczędzone.

W Nowym Testamencie istnieje kilka przykładów kobiet używany przez Boga, ale taka, która jest godna powtórzenia jest kobietą przy studni. Jezus nie miał rozmawiać z tą kobietą. To było niewłaściwe dla rabinem mówić do kobiety w miejscach publicznych. Była także Samarytanin i Żydzi gardzili Samarytan. Co gorsza, była co nazwalibyśmy dziś "hoochie!" Miała wielu kochanków. Gdy Jezus mówił do niej, ona pobiegła do swojego miasta i powiedział wszystkim o Jezusie.Jaki był wynik? Jana 4:30 mówi: "Potem wyszedł z miasta i przyszli do niego." Wszyscy mężczyźni poszli zobaczyć Jezusa! Zasady zostały podzielone w tej historii! Jednak Jezus wybrał, aby służyć tej kobiecie. Kobieta była otwarta do Jezusa i ewangelizacji jej całe miasto.

Ja sugeruje, że kobiety zabraknie i buntują przeciw wszystkim zasadom? Nie robię opowiadają, że minister kobiet do kobiet i mężczyzn, a nie w celu uniknięcia pułapki pokusie seksualnej, która jest zbyt powszechne. Ale jeśli Bóg wybiera kobietę do zrobienia czegoś, co nie jest normą, kobieta nie powinna odczuwać poczucie winy o posłuszeństwie Bogu i wypełnia swe rozkazy. Bez względu na to, co tradycja, ludzie, lub zasad religijnych przez człowieka mówią, Bóg może i będzie nadal korzystać kobiety w dowolnym miejscu io każdej porze, w każdym miejscu, aby zrobić wielkie rzeczy dla Jego chwały.

Artykuł dzięki: