jak odroznic bimber od spirytusu

jak odroznic bimber od spirytusu

Jezioro Trout Fishing w Montana Flathead Lake, największe naturalne słodkowodne jezioro a.kolobrzeg.pl na Zachodzie!

Flathead Lake Lake Trout fishing w maju nie jest dla osób o słabym sercu! Na największym, naturalnym słodkowodnym jeziorem na zachód od Missisipi, występują gwałtownie zmienia się pogoda, a wraz z co trudno pozostać wystarczająco ciepłe lub chłodne wystarczająco dużo, to sprawia, że ??obrót ryb i wyłączać jak włączniki światła.przeczytaj więcej na naszej stronie

Słyszałem od wielu wędkarzy, które mówią, że walczą nawet złapać pstrąga jezioro, a prawdę mówiąc, miałem kilka tych dniach siebie! Po 8 łodzie kolei w 14 ryb na Mack Days sobotę ... to jest głównym wskaźnikiem, że wszyscy musimy ponownie pomyśleć, co robimy. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na sukces.

Pamiętaj, że w przeciwieństwie do innych jezior na zachodzie, które mają troć, Flathead Lake NIE posiada Kokanee Salmon, główne źródło pożywienia dla Lakers. Musisz łowić to jezioro różni się od całej reszty, zwłaszcza gdy trolling, a Lakers żerują na dole, a nie na powierzchni tutaj.

Ponadto, pstrąg jeziora Płaskiego Jeziora nienawidzę barometr upaść. Małe zmiany tolerować OK, ale duże wahania je wyłączyć, właśnie teraz. Bądź na ryby, zmniejszać i spowolnić swoje ofiary. Kiedy i jeśli ciśnienie zaczyna powracać do góry, jak wtedy, gdy niebo rozjaśnia, to jesteś nie przygotowany.

Niewątpliwie, kiedy ryby są neutralne lub negatywne ... małe dary, jak muchy, małe łyżeczki, małe rurki lub Hoochies będzie twoim przyjacielem. Mały cwaniak lub flasher, nawet przy użyciu dużej łyżki z hakiem usunięte jako rzutowego jest właściwa droga. Uważaj na swój zapach; nie dają już bezinteresowna ryby już więcej okazji cię ignorują.

Dokonać z dala od atraktora na przynętę nieco dłużej, dodając 6-10 "może sprawić, że przynęta spowolnić na tyle, aby umożliwić rybom reaguje bez większego wysiłku.
Artykuł dzięki: