jak produkowac legalnie bimber

jak produkowac legalnie bimber

The Power of a Woman

Wyobraźmy sobie, co kobieta jest w stanie zrobić, kiedy daje się całkowicie Bogu. Wyobraź sobie, jak mocno Bóg może używać kobiety niezależnie od tego, co mówi, ludzie, kultury, czy religii. Z Boga nie ma nic niemożliwego, kiedy człowiek jest gotowy, chętny i zdolny.

W Księdze Sędziów, rozdział 4, spotykamy kobietę o imieniu Deborah.projektowanie ogrodów tarnów W języku hebrajskim, jej nazwa oznacza "Bee". Biblia mówi, że była prorokini, żona, sędzia, dowódca wojskowy, piosenkarz. Wiem, że wielu ludzi może nie chcą tego słuchać, ale Deborah radził mężczyzn. Chociaż nie było normą, Deborah służył jako sędzia nad Izraelitami przez 40 lat! W języku hebrajskim słowo "sędzia" oznacza tego, kto rządzi, sędziowie, spływa wyroku, wypowiada zdanie i postanawia sprawy.

Dowódca armii izraelskiej, Baraku, nie odważył się iść na wojnę, chyba Deborah poszła z nim. Mogę tylko usłyszeć Deborah mówiąc do niego: "Och, w porządku, pójdę, ale jestem Gettin 'cały kredyt!" Deborah poszła z Barak i żołnierzy do walki i wygrali. Nie trzeba dodawać, Bóg posłużył Deborah "żądła" swoich wrogów, więc chwała udał się do kobiety, a nie mężczyzny (werset 9).

Historia Abigail znajdujemy w Samuela Rozdział 25. Abigail była żoną bogatego człowieka imieniem Nabal, które dosłownie oznaczało głupca. Abigail dowiedział się, że Nabal Zlekceważyłaś Dawid, gdy był w drodze na terytorium Nabalowe. Abigail, będąc kobietą mądrości, zareagował szybko i opracowali plan odwołania się do Dawida w imieniu męża, nie znając męża. Kiedy zobaczyła Davida ruszyła szybko ku niemu i rzekł do niego. Abigail ryzykowali coraz zabity przez Dawida, gdy był w drodze do zabicia wszystkich mężczyzn w gospodarstwie domowym Nabalowe. Podała Dawid i jego ludzie jedzenie i prezenty. Powiedziała Dawida pozwolić nieprawość mężem spadnie na nią.
Artykuł dzięki: