jak sprawdzic czy bimber jest dobry

jak sprawdzic czy bimber jest dobry

Dressing Po czterdziestu sexy i dostosowane do wieku

Podobnie jak to, co jest uważane za seksowne różni się od osoby do osoby, mamy także różne pomysły, co jest odpowiednie do wieku. Na przykład, moja szalona przyjaciółka Świt (z pół-ogolona głowa, jasne, błyszczące i fuksja sukienka baby doll i pomp Zebra druku) uważa skinny jeans nie nadają się po czterdziestce.okna gdynia A moi rozsądni, konserwatywny (rozpinane, perły i khaki) Przyjaciel Lori, myśli maxi sukienki nie są dostosowane do wieku. Nie zgadzam się z nimi obydwoma. Widzieliśmy już wiele razy, że wygląda to właściwe na jednej osobie może ośmieszyć na innym. Choć moda jest unikatowy dla danej osoby, istnieją pewne uniwersalne prawdy, co jest lub nie jest sexy lub wskazane:

Nie próbuj zbyt mocno. Jeśli starasz się być sexy, jesteś prawdopodobnie w rzeczywistości nie jest sexy. Dokonanie kaczym twarz ze swojego ponad-tabu warg jednocześnie wpatrując się obcy, a następnie uwodzicielsko lizanie cukru swoje martini szkła jest kłopotliwe, a nie sexy. Sexy powinno być łatwe. A sexy powinny być przeznaczone tylko dla jednej osoby. Nie, nie ty. Nic z tego egoistyczne "the-goal-w-życiu-to-wszystko-o-co-robi-you-feel-good" śmieci. (W każdym razie, dlaczego trzeba być sexy dla siebie ... to jest po prostu dziwne.) Uczucie całkiem dla siebie jest ważne, ale ubieranie sexy powinna być dla innych znaczących.

Proste jest sexy. Na każdym etapie w życiu, słyszałem ludzie mówią, że znalezienie prostotę najseksowniejszych kobiet. Nie duże włosy i stosy makijażu.

Hunky mężulek mówi, że znajdzie mi najseksowniejszą rano, szalony włosy i tym wszystkim, kiedy chodzę dokoła w moim akwarium żona trzepak i dnach PJ.

Teraz, gdybym miał chodzić po sklepie spożywczym tak ... NIE sexy.

Pewność siebie jest sexy. Prawdziwie pewni kobiety nie trzeba spróbować zbyt twarde.
Artykuł dzięki: http://www.plandeki.eu/plandeki