jak zrobic bimber o smaku whisky

jak zrobic bimber o smaku whisky

Jeśli używasz przynęty Yakima Bait Company płastugi, downsizing Do rozważenia T4 lub U20 wielkości. i go spowolnić. 1 mph jest o prawo. w przypadku korzystania Hoochies czy leci z Gold Star / Dodgers Srebrna Horda i migania przejść 0/0 lub nawet 000.

Umieścić go w twarz. Wiedzieć, jak daleko poniżej piłkę Downrigger przynęty pływać i dostosowanie głębokości odpowiednio.http://www.drczelej.pl Nie są one zamiar go ścigać, gdy w tych nastrojów. A 50 kHz przetwornik daje szeroki kąt, czego potrzeba, aby zobaczyć swoje przynęty i bale Downrigger na sonar i kiedy dostrojona prawo można śledzić piłkę tak, że spada, a następnie oglądać, że przynęta osiedlić się w swojej drodze. Wiem, gdzie to jest przynęta.

Montanas Flathead Lake jest błotnista w maju. Wiatr nadchodzi z innego kierunku prawie codziennie, rozłożenie tej linii Wschód-Zachód błocie niektóre dni i północ-południe innych. Szkoły przynęty ryb, Northern Pike Minnow (Squaw ryby) oraz Whitefish są w ruchu codziennie, a Jezioro Trout (Mackinaw) są zbyt. Znajdź jaśniejszy wodę, spowolnić znacznie bardziej stonowane kolory użyć iw górę szanse.

Artykuł dzięki: