jak zrobic zacier na bimber forum

jak zrobic zacier na bimber forum Podobnie jak nasz kanał Wojskowego w Ameryce, pokrywają one podobne tematy do czynienia ze sprzętem wojskowym, oprogramowania, taktyki, strategii itp Ten szczególny wieczór tematem zajmowała się taktyki Sniper i broni, jak omawiane przez dwóch umundurowanych gospodarza.

Gospodarze stosowany jako pomocy szkoleniowej snajperskiego materiału z irackiej perspektywy trakcie wojny z Ameryką. Będą one okresowo przerwać nagranie omówić broni używanej, prawdopodobnych odległości zaangażowane, a teraz mistyczną postać znaną jako "Juba" podawanej najlepszego snajpera w całej Iraku. Materiał filmowy jest surowe i poprawiane. Amerykańscy żołnierze widać było patrolowanie obszaru na piechotę lub w ufortyfikowanym transportera podczas iracki snajper miałaby dążyć do jego niczego ofiary. Filmowanie niekiedy wykonywane przez lunety, albo, najlepiej, jak mogłem zrozumieć, innej osoby w pobliżu. Jakość w Chinach wydaje się być dużo lepsze niż to, co widziałem tutaj na YouTube. Być może Chińczycy lepiej połączone i uzyskał egzemplarzy pierwszej generacji ??

Strzały były śmiertelne graficzne i często prowadzi albo latający kasku lub dymu pochodzących od szefa teraz bezwładnie powierzchni ciała. Siedziałem tam osłabnąć szczękami jak obejrzało litanię niepokojących obrazów - śmierć ukradkiem. Amerykańscy żołnierze nie mieli pojęcia, gdzie ogień był pochodzących z, ani nie wydaje się, że ich ciało pancerz pod warunkiem dużo ochrony. Jedna scena pokazała iracki snajpera trafia w patrolu. On powalił jednego żołnierza, a jak inny żołnierz przyszedł do pomocy on też został zabity, a potem trzeci żołnierz został stracony próbuje kaczki na pokrywie jak on dosłownie tak bolesny tańca, starając się pozostać w pozycji pionowej bezskutecznie.

Nigdy nie widziałem takie obrazy wcześniej lewej trochę wyobraźni i teraz wiem, dlaczego.Amerykańska opinia publiczna będzie więc przeszkadzał tych obrazów, które mogliby wnieść tę wojnę wcześniejszy koniec tak jak zrobili w czasach Wietnamu. A co na temat wojny w Afganistanie, który jest obecnie prowadzona? Jeśli Ameryka widział podobne rodzaje jawnych morderstw z Afganistanu, jak długo jeszcze będzie, że wojna jest tolerowana?

Może zamiast pretekst do barbeque, pić i świętować Dzień Pamięci bardziej posępny postawa powinna zostać uderzony dobrze hołd tych zmarłych żołnierzy. Po tym wszystkim, to jest Dzień Pamięci.

Artykuł dzięki: