jak sie robi bimber aparatura

jak sie robi bimber aparatura

Zrobić wiele z odrobiną

Co jakiś czas, widzę wątku na forum lub otrzymać e-maila, który mówi coś w rodzaju: "Jeśli można użyć tylko 2 ćwiczenia, jakie by one były?" lub "Jeśli były ograniczone do jednego urządzenia, co byłoby użyć?" lub "Jeśli było używać tylko jednego stylu szkolenia, co byś zrobił?"

Kiedyś myślałem, że to coś w rodzaju pytania były głupie.http://www.elstyk.com/category/art-spawalnicze-zaciski-biegunowe Mam na myśli naprawdę, jeśli masz zamiar być ograniczone do tylko przy użyciu jednego ćwiczenia lub styl treningu przez resztę swojego życia? Huh? Chodzi mi o Jezu ... Co ty, idiotą?

Dobrze, czy kiedykolwiek myślał coś było niezwykle głupie, tylko do czynienia z tym dokładnie to samo bardzo krótkim czasie? Się ze mną stało.

Jak Homer J. Simpson może powiedzieć .... "Doh't!"

jak sie robi bimber aparatura

Spędziłem większą część 2,5 roku w Iraku robili nam Govt. Prace umowy. Cóż, podczas mojego drugiego karuzela tam spędziłem około 10 miesięcy w Diwaniji.

Dla tych, którzy nie wiedzą, ten rodzaj pracy może być dość wyczerpująca, choćby tylko na długie godziny. "Standard" tydzień pracy tam są 84 godzin / tydzień - 12 godziny / dobę, 7 dni / tydzień. I nie dostaniesz dnia wolnego na około cztery miesiące, aż poidło dla świń pojawi się iść na RR (wakacje). Czasami jest to już - Kiedyś poszedł prawie sześć miesięcy. Pracowałem jakieś 177 dni na 12+ godzin / dziennie (zwykle miał 1-2 dni / tydzień, które były 14+ godzin), a jedyny wolny dzień miałem w tym czasie, kiedy byłem przykuty do łóżka z powodu grypy.

Dodajmy do tego kiepskie jedzenie w wojskowej DFAC (hol chow), a czasem coraz bardzo mało snu z powodu IDF - pośrednich Fire - o każdej porze nocy (te brzydkie szyickich członków milicji i powstańców!), I masz sytuacja, w której utrzymanie kształtu jest jeszcze ważniejsza niż kiedykolwiek.

Dobre czasy.

Dobrze, aby dobre czasy jeszcze lepiej, coraz treningi na siłowni bazowa MWR był koszmar.
Artykuł dzięki: http://www.elstyk.com/category/transformatory-transformatory-bezpieczenstwa-to