jak sie robi bimber aparatura

jak sie robi bimber aparatura

Zrobić wiele z odrobiną

Co jakiś czas, widzę wątku na forum lub otrzymać e-maila, który mówi coś w rodzaju: "Jeśli można użyć tylko 2 ćwiczenia, jakie by one były?" lub "Jeśli były ograniczone do jednego urządzenia, co byłoby użyć?" lub "Jeśli było używać tylko jednego stylu szkolenia, co byś zrobił?"

Kiedyś myślałem, że to coś w rodzaju pytania były głupie.poidło dla świń Mam na myśli naprawdę, jeśli masz zamiar być ograniczone do tylko przy użyciu jednego ćwiczenia lub styl treningu przez resztę swojego życia? Huh? Chodzi mi o Jezu ... Co ty, idiotą?

Dobrze, czy kiedykolwiek myślał coś było niezwykle głupie, tylko do czynienia z tym dokładnie to samo bardzo krótkim czasie? Się ze mną stało.

Jak Homer J. Simpson może powiedzieć .... "Doh't!"

jak sie robi bimber aparatura

Spędziłem większą część 2,5 roku w Iraku robili nam Govt. Prace umowy. Cóż, podczas mojego drugiego karuzela tam spędziłem około 10 miesięcy w Diwaniji.

Dla tych, którzy nie wiedzą, ten rodzaj pracy może być dość wyczerpująca, choćby tylko na długie godziny. "Standard" tydzień pracy tam są 84 godzin / tydzień - 12 godziny / dobę, 7 dni / tydzień. I nie dostaniesz dnia wolnego na około cztery miesiące, aż pojawi się iść na RR (wakacje). Czasami jest to już - Kiedyś poszedł prawie sześć miesięcy. Pracowałem jakieś 177 dni na 12+ godzin / dziennie (zwykle miał 1-2 dni / tydzień, które były 14+ godzin), a jedyny wolny dzień miałem w tym czasie, kiedy byłem przykuty do łóżka z powodu grypy.

Dodajmy do tego kiepskie jedzenie w wojskowej DFAC (hol chow), a czasem coraz bardzo mało snu z powodu IDF - pośrednich Fire - o każdej porze nocy (te brzydkie szyickich członków milicji i powstańców!), I masz sytuacja, w której utrzymanie kształtu jest jeszcze ważniejsza niż kiedykolwiek.

Dobre czasy.

Dobrze, aby dobre czasy jeszcze lepiej, coraz treningi na siłowni bazowa MWR był koszmar.
Artykuł dzięki: http://www.elstyk.com/category/art-spawalnicze-zaciski-biegunowe