jak zaprawic bimber landrynkami

jak zaprawic bimber landrynkami

A Fan Fiction jest o wspólnocie, o dzielenie się pasją do tej samej wystawie. Więc nie zapomnij, aby stać się częścią tej społeczności i uczestniczyć akceptując pisanie wyzwania i oferując im także.

Odpowiedź na Twoje uwagi - hydraulik 24h Kraków Mówiąc prostym dziękuję każdemu, kto pozostawia komentarz to najpewniejszy sposób do budowania wartości firmy z czytelnikami.skup metali kolorowych na podkarpaciu Wiele razy, czytelnik będzie zachwycony, aby uzyskać odpowiedzi na ich uwagi, a czasem może nawet znaleźć nowych przyjaciół lub beta czytelnika. To jest dokładnie tak, jak znalazłem mój czytnik beta i pracujemy razem od ponad 5 lat.

Komentować innych pisarzy - Pamiętaj Złotą Regułę? "Czyń innym, jak byś zrobił dla ciebie" to doskonała mantra dla pisarzy Fan Fic. Jeśli chcesz uzyskać więcej opinii, masz zamiar dać je dobrze. Oferta pomocne komentarze, a nie po prostu "lubi to" lub "dobrą pracę". Pomyśl o rodzaju test, który chcesz dostać i pisać te, dla swoich kolegów pisarzy.

Zapytaj szacunkiem - jeden z największych kolei offs dla czytelników jest czytanie zagrożenie w notach autorskiej historii. Nie strasz rzucić pisanie chyba że masz pewną liczbę przeglądów. Zamiast podziękować czytelnikom za klikanie swojej historii, i poprosić ich myśli na pracy. To może pomóc zadać konkretne pytanie lub zaproponować temat do swoich opinii. Należy również wspomnieć, jeśli jesteś otwarty na konstruktywną krytykę. Wiele razy, czytelnicy jak historia, ale to ze stratą dla tego, co dokładnie napisać, więc jeśli poprosi je, jest bardziej prawdopodobne, aby uzyskać komentarz.

jak zaprawic bimber landrynkami

Jako Fan fiction, piszemy, bo kochamy nasze postacie, nasz występ, a moc słów, aby opowiedzieć historię. Kiedy ta miłość znajduje odzwierciedlenie w historii, które piszesz, czytelnicy będą inspiracją do pozostawi więcej komentarzy.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Popraw swoje pisanie dziś Jak napisać Fan Fiction bezpłatnego eCourse.

W 10 szybkich i łatwych lekcji dowiesz się wszystkiego, co trzeba wiedzieć o pisaniu Fan Fiction.

Artykuł dzięki: